Latem najlepsze są obozy z Nibylandią

Staramy się by każdego lata dzieci, które wspieramy w Nibylandii mogły wyjechać na obóz i w atrakcyjny sposób w pięknej przestrzeni wypocząć.

Tak też było w tym roku.

Dzięki dotacji ze środków budżetowych Miasta Poznania Mogliśmy zabrać dzieci do Zakościela na dwa wspaniałe obozy, na których atrakcji było co niemiara. Zaczynając od tego, że ośrodek jest fantastycznie wyposażony i leży nad rzeką a dzieci mogły mieszkać w bardzo ładnych domkach poprzez poranne i wieczorne spotkania na dużej scenie, które były fantastyczną okazją by wysłuchać ciekawych historii, zaprezentować swoje talenty lub wziąć udział w rywalizacji i wygrać nagrody. Do tego w ciągu dnia odbywało się mnóstwo warsztatów,  każdy mógł sobie coś ciekawego wybrać (projektowanie i szycie, wokal, teatr, programowanie/robotyka, dziennikarstwo, decoupage, sportowe, pieczenie, szkoła rysunku) Wszystko to pod okiem przemiłej kadry, która dbała o rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Można też było podszlifować angielski bo towarzyszyła nam grupa wolontariuszy z USA, którzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. Wielką atrakcją był również bankiet na którym wszyscy stawili się należycie wystrojeni.

Długo będziemy mieli ten obóz w pamięci gdy wracaliśmy do domu dzieci pytały czy za rok możemy też tam pojechać i mówiły, że już nie mogą się doczekać kolejnych wakacji.

I chociaż zdjęcia nie oddają pełnej radości z obozy to pokazują jak dobrze się tam bawiliśmy.

Więcej zdjęć można zobaczyć na https://www.facebook.com/f.uskrzydleni/