Filmowy głos tego pokolenia

Realizując swoją misję staramy się być tam, gdzie jest potencjał. Wspieramy ludzi, którzy chcą się rozwijać i podnoszą głos w ważnych sprawach. Tak właśnie było gdy zgłosili się do nas młodzi twórcy filmowi z zapytaniem czy jako fundacja zechcemy ich wesprzeć. Gdy zobaczyliśmy jak ważne jest przesłanie, które niosą i ile pasji i pracy w to wkładają aby ich przekaz był piękny i profesjonalny bez wahania zdecydowaliśmy się by ich wspierać.

Dzięki ich wytrwałości i ogromnej determinacji powstały już dwa filmy. Film „Druga strona”, który jest ważnym głosem młodego pokolenia w temacie depresji wśród młodzieży i można go zobaczyć już w internecie do czego szczególnie zachęcamy: https://youtu.be/coML-My5qWg

Drugi film „Miraż”, który miał swoją premierą w kwietniu tego roku jest krótszy ale jakże przejmujący. Dotyczący odchodzenia i bólu związanego ze stratą. Jest wyrazisty a jednocześnie nieoczywisty i tak wiele zostawiający widzowi do własnej interpretacji.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane wspierać tak zaangażowanych młodych ludzi, jeszcze wiele w Was jest piękna i pasji którą dopiero odkrywacie. Dziękujemy Wam, że wpuściliście nas do tego zakamarka swojego życia i twórczości.